Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 16 in /home/html/matc.sk/public_html/pocitadlo/stats.php on line 346
Pocitacovy servis, Servis, Windows, Pocitacove skolenia, Predaj pocitacov, Seris PC, LAN, Server, Predaj pocitacovych komponentov - MATC s.r.o.
Aktualizované: 25.02.2014
 
Servis ...

V dnešnej dobe si už nedokážeme predstaviť fungovanie spoločností bez výpočtovej techniky. Je veľmi dôležité aby bola zabezpečená prevádzka a chod všetkých zariadení, ktoré napomáhajú vykonávať každodenné operácie a úkony potrebné pre plynulý chod spoločnosti.

K bezproblémovej prevádzke a k predchádzaniu rôznych nepríjemností vyplývajúcich z poruchy jednotlivých zariadení vám môžeme odporučiť niektorý z našich balíkov servisných služieb. Veľkou výhodou je tzv. servis pomocou vzdialenej správy. Stačí ak máte prístup na internet a naši technici sa dokážu (po vašom súhlase a malej pomoci) prihlásiť na váš Server alebo PC a odstrániť tak závady programového charakteru.

Pokiaľ žiadny z našich balíkov služieb nemáte aktivovaný, čiže nepatríte medzi našich zmluvným partnerov, ale predsa by ste radi využili naše servisné služby (či už ide o záručný alebo pozáručný servis), tak ste na správnom mieste. Vyplnte Žiadošť o servisný zásah a naši technici vás v krátkom čase budú kontaktovať. Navrhnú postup riešenia, akým spôsobom a v akom časovom rozpätí daný problém odstránia.

Pokiaľ uprednostňujete telefonické nahlásenie poruchy alebo mailom naše kontaktné údaje nájdete tu.

        Technická podpora

      Vaša IP: 3.80.5.103

Online: 1
Dnes: 8
Vcera: 198
Spolu: 2244811

design&programming (c) M.A.T.C., s.r.o. Nám. priateľstva 2170/22 929 01 Dunajská Streda
Tel/Fax.: 031/551 75 14 | Email: info@matc.sk | Ováracie hodiny: Pondelok - Piatok Od 8:00 do 16:30